1 грудня світ відзначає день боротьби з СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми. Всесвітній день боротьби зі СНІДом вперше відзначався 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров'я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД.
У сучасних, українських реаліях сьогодні під загрозою переривання лікування ВІЛ залишаються тисячі людей, які живуть із цим діагнозом. Тисячі людей змінюють примусово місце проживання, втрачають зв'язок зі своїми лікарями, тому значення привернення уваги все більше зростає. В Україні гасло цьогорічного Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом звучатиме так: «Війна і ВІЛ — виклики часу. Давайте перемагати разом!».
У гімназії №178 м.Києва відбулася низка тематичних заходів:
- інформаційна хвилина «Ми проти СНІДУ»;
- конкурс плакатів «СНІДУ-ні!»;
- виховні години «Ми за здоровий спосіб життя!», «СНІД: подумай про майбутнє- обери життя!».