4 жовтня 2022 року народ України відзначає одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави- День захисників та захисниць України та День українського козацтва, День Пресвятої Богородиці. У цей день віддають почесті воїнам, які боролися за незалежність країни і продовжують за суверенітет держави. Пам'ятаймо, що головне не цінні подарунки, а щира подяка. На честь свята вітаємо всіх, хто носить високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу та бажаємо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди.
Для здобувачів освіти гімназії №178 м.Києва було проведено ряд заходів:
14 жовтня народ України відзначає одне з найбільш важливих свят в сучасній історії держави – День захисника та захисниць України. У цей день віддають почесті воїнам, які боролися за незалежність країни і продовжують боротися за суверенітет держави у війні з Росією і згадують тих, хто віддав життя на полі бою.
На честь свята здобувачі освіти гімназії №178 м.Києва вітають всіх, хто носить високе звання захисника України! Шлють сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам і матерям солдатів та бажають всім міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди.
Учні взяли участь у зборі малюнків та поробок, які будуть надіслані на лінію фронту.
Напередодні Дня працівників освіти школи України наповнюватиме святковий настрій — квіти і теплі слова вдячності даруватимуть учні своїм вчителям.Вихованці гімназії #178 м.Києва наполегливо готувались до свята : осінні ікебани , різнокольорові кульки , привітальні стіннівки вразили своєю щирістю і любов’ю! Дякуємо вам, любі діти!
До Всесвітнього дня туризму здобувачі освіти гімназії №178 м.Києва взяли участь у різних видах змагань: орієнтування на місцевості, водний туризм, у районних змаганнях посіли ІІ командне місце у віковій категорії молодших.
Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.
На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на сході України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.
Підтверджуючи відданість України ідеалам миру та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН, згідно з Указом Президента України із 2002 року в Україні установлено День миру, який відзначається щорічно 21 вересня – у Міжнародний день миру.
На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення бойових дій на сході України, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресорів.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.
У День Миру здобувачі освіти гімназії №178 м.Києва бажають всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!
Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, знервовані дорослі, військові зі зброєю – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності, адже безпека під час війни починається з обізнаності.
З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в гімназії №178 м. Києва з 12 по 16 вересня 2022 року було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Обережно: небезпека!».
В ході Тижня класними керівниками були проведені години спілкування з елементами практичних занять, вікторини, розробки пам’яток дій у кризових ситуаціях, розглянуті поради та алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях, правила безпеки в умовах воєнного стану, при загрозі радіаційної небезпеки, хімічної атаки. Значна увага була приділена інформації по уникненню уражень вибухонебезпечними предметами. До проведення заходів були долучені: практичний психолог Колесник В.І., вчитель предмету «Захист України» Гордієвський О.Т., вчитель з ОБЖ Абрамчук Т.А.