З метою популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту в гімназії, здобувачі освіти активно залучаються до змагань з різних видів спорту.
У рамках проєкту Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч о пліч», серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Солом’янського району розпочались змагання ІІ етапу. Команда гімназії №178 м. Києва під керівництвом Булгакової О.Е. та Войтенко О.А. посіла призове 3 місце.
