04 жовтня у гімназії №178 за ініціативи виховного центру та учнівського парламенту було організовано низку заходів, які присвячені Дню працівника освіти.
Представники учнівського парламенту у фоє гімназії привітали усіх вчителів теплими словами та вітальними листівками. На великій перерві учні 10-х класів представили старовинний польський танець - полонез .
Представники учнівського парламенту у фоє гімназії привітали усіх вчителів теплими словами та вітальними листівками. На великій перерві учні 10-х класів представили старовинний польський танець - полонез .
Традиційно 1-11 класи мали можливість проявити свою фантазію, взявши участь у виставці осінніх ікебан та поробок з природніх матеріалів.
Шановні працівники освіти щиро вітаємо вас із професійним святом, днем, який об’єднує всіх тих, хто запалює іскорку знань, відкриває дорогу у велике життя, вчить мудрості, сіє добре і вічне в людських серцях!