Новини

Превентивна бесіда "В тебе є вибір! Наркотики - це зло!"

03 жовтня у гімназії №178 м.Києва проведено превентивні заходи за участі Департаменту боротьби з наркозлочинністю  та представників сектору ювенальної превенції Солом'янського управління поліції в м. Києві.
Учасники зустрічей спілкувалися на тему: «В тебе є вибір! Наркотики - це зло» для учнів 8-10-х класів.

Запрошені гості проінформували учнів про те, що наркотичні речовини та тютюнопаління шкідливі не лише для здоровʼя, а також можуть спонукати людину до порушення законів України.
Дані заходи допомагають формулювати здоровий світогляд української молоді, а також попереджають про шкоду наркотичних речовин для життя та здоровʼя людини!