Нещодавно закінчилися чемпіонати гімназії з шахів.
Керівник гуртка "Шахи" Жестярьов Анатолій Анатолійович.
Усього в них брали участь більше 30 гравців-шахісти з юнацьким та дорослими спортивними розрядами з шахів.
За результатами змагань визначено переможців у всіх категоріях.
Серед учнів початкової школи І місце посів Семиволос Макар- 1-Г клас, ІІ місце- Кисіль Марк- 2-Г клас, ІІІ місце-Кавчик Ернест-1-В клас.За результатами змагань визначено переможців у всіх категоріях.
Серед дівчат вдруге поспіль чемпіонкою стала Дівонько Дарья-6-Г клас, ІІ місце виборола Коваленко Кіра-4-В клас, ІІІ місце -Зубова Катерина-3-Б клас.
Серед юнаків чемпіоном гімназії став Померанець Артем-5-Г клас, ІІ місце -Карін Кірілл-6-А клас, ІІІ місце - Яссірський Едвард-4-А клас.
Усі призери включені до складу збірної команди гімназії, вони будуть представляти її на командних та особистих змаганнях районного, міського та республіканського рівнів.
На чемпіонаті Солом'янського району серед навчальних закладів на призи Кришталевої тури Дівонько Дарія виборола ІІ місце серед дівчат, а Померанець Артем- ІІІ місце серед юнаків.
Серед учнів початкової школи Яссірський Едвард-4-А клас посів ІІІ місце, а Коваленко Кіра-4-В клас-V місце.
Напередодні Великодніх свят відбулося урочисте нагородження учасників та призерів змагань Почесними грамотами, медалями та цінними подарунками.
Побажаємо юним шахістам подальших успіхів та перемог на майбутніх змаганнях!