Другого квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Щороку з 1967-го — у день народження Ганса Крістіана Андерсена — у всьому світі проходять заходи, присвячені дитячій літературі й читанню. Сьогодні до цього свята долучилися учні 6-В класу. Разом із класним керівником Подліяновою О. М. і бібліотекарем Жаровською І. А. говорили про те, що книга - це мудрий, розважливий, найвірніший друг, який супроводжує нас усе життя. Світ змінюється на краще, коли людина читає. У гімназії протягом дня лунала радіопрограма "Книжковий світ" (Луценко В.М., Жаровська І.А.).
Найактивніші учасники дня отримали сувенірні закладки від бібліотеки гімназії.
Тільки книжки перетворять подив у допитливість. Тільки читання відкриває перед людиною розкіш інтелектуального життя. (В. О. Сухомлинський)