На базі гімназії №178 м.Києва 11.03.2025 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських змагань " Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з волейболу" серед учнів 9- 11 класів, закладів загальної середньої освіти на 2024/2025 навчальний рік, Солом'янського району.
У змаганнях взяли участь 5 команд: СЗШ №64,СЗШ №69,СЗШ №121, Ліцей №187, гімназія №178.
На змаганнях були присутні представники управління освіти Солом'янської районної в м.Києві державної адміністрації Підгірна Оксана Олексіївна та Дмитренко Світлана Василівна, головний суддя змагань Лемещук Сергій Васильович. Відкрились змагання привітальним флешмобом, який підготували учениці 11-А класу.
Команда волейболистів гімназії №178 м.Києва виборола ІІ місце серед учасників турніру. Вітаємо наших призерів та бажаємо їм подальших звершень та перемог!
Дякуємо захисникам та захисницям України за можливість навчатися та виховувати молоде покоління патріотів своєї держави!
Разом - переможемо!