Вітаємо нашу шкільну баскетбольну команду з призовим місцем!
Наші хлопці взяли участь у змаганнях в рамках ІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань " Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".
Продемонструвавши неймовірну гру, командний дух, наполегливість та майстерність хлопці здобули почесне 2-ге місце.
Наші хлопці взяли участь у змаганнях в рамках ІІ (районного) етапу Всеукраїнських змагань " Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги".
Продемонструвавши неймовірну гру, командний дух, наполегливість та майстерність хлопці здобули почесне 2-ге місце.
Серед учасників: Гурський Олексій, Лалаян Марк, Міровець Данііл, Куберський Іван, Сарсенов Євгеній, Вербіцький Артем, Довжинець Олександр, Якименко Ярослав, Бучацький Ян, Геря Давид, Нестерчук-Макуленко Ростислав, Івченко Павло.
Це не просто нагорода - це результат наполегливих тренувань і спільної мети. Для хлопців це можливість проявити характер і відчути підтримку школи та друзів.
Кожен матч - це досвід що допомагає зростати не тільки як спортсменам, а й як особистостям.
Ми пишаємося вами! Бажаємо не зупинятись і впевнено йти до нових звершень.
Це не просто нагорода - це результат наполегливих тренувань і спільної мети. Для хлопців це можливість проявити характер і відчути підтримку школи та друзів.
Кожен матч - це досвід що допомагає зростати не тільки як спортсменам, а й як особистостям.
Ми пишаємося вами! Бажаємо не зупинятись і впевнено йти до нових звершень.