Новини

Відкриття віртуальних меморіалів полеглим Героям випускникам гімназії

Пам’ять… Таке коротке слово. Вона нетлінна і вічна…. Пам’ять! Гірка пам’ять! Вона ніколи не згасне! Пам’ятники, як символ про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю.
З нагоди Дня сухопутних військ України в гімназії №178 м.Києва відбулося відкриття віртуальних меморіальних дошок трьох загиблих героїв, випускників гімназії: Асланяна Армена,  Боровика Олексія, Тютюнника  Станіслава, які будуть нагадувати нам про війну, про загибель людей, про материнське, людське горе. На заході були присутні близькі та родичі загиблих, випускники 9-х класів та адміністрація гімназії. Ми  схиляємо голови перед стійкістю матерів, які втратили своїх синів на війні за єдність і цілісність України. Низький Вам уклін і велике спасибі. Слава Україні! Героям слава!