Новини

Відкриття класу безпеки

30 січня 2025 року відбулося відкриття кабінету безпеки в гімназії №178 м.Києва.
Клас безпеки у школі – це не лише приміщення для проведення уроків безпеки чи першої допомоги. Це спеціально облаштоване місце, де учні навчаються важливим аспектам особистої, соціальної та цифрової безпеки.
"Клас безпеки" - це Всеукраїнський проєкт, мета якого створення умов для формування в учнів здоров'язбережувальних компетентностей, вивчення правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомлення з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, формування навичок надання домедичної допомоги. Наш кабінет безпеки - це новий крок вздовж шляху розвитку гімназії, який спрямований на підготовку учнів до неочікуваних небезпечних ситуацій. Питання безпеки учасників освітнього процесу в умовах війни є пріоритетним. 

На відкритті класу безпеки були присутні:
-адміністрація гімназії №178;
-Трошин Д.М. - заступник командира в/ч 3030 по роботі з особовим складом;
-старший інспектор ювенальної превенції Селезень П.О.;
-представник ДСНС.
Презентували відкриття своїм виступом команда "Джура" (10-А клас, керівник Гордієвський О. Т.), та команда "Юних пожежників-рятувальників" (9-В клас, керівник Оржеховська Т. Й.), психолог гімназії Колесник В. І.