Новини

Річниця визволення Києва

6 листопада День визволення Києва. У цей день українці відзначають історичну подію -  звільнення Києва від нацистських окупантів 1943 року під час Другої світової війни. Цей день має велике значення для українців, оскільки Київ є столицею України і символізує її незалежність та силу. Здобувачі освіти гімназії №178 м.Києва долучилися до заходів пам'ятної дати. 
Учні 7-х та 10-х  класів (вчителі історії Кущ Т.Г., Сідамонідзе О.В.) підготували презентаційні матеріали про події звільнення Києва у 1943 році. 
Виховним центром разом з учнівським самоврядуванням було підготовлено виставковий проєкт та  інформаційний стенд про події визволення столиці.
По класах відбулися години спілкування "Перемога в серцях поколінь..". 
Щорічно в цей день проводяться заходи, які нагадують про важливість цих історичних подій. Народ України відзначає героїзм та мужність тих, хто боровся за свободу та незалежність своєї країни! 
Перемагає той, хто пам'ятає минуле...