Новини

Останній дзвоник - 2025

Ось і завершився ще один навчальний рік.
З вірою у перемогу йдемо на літні канікули!
Підведено підсумки за результатами проведених заходів, конкурсів, змагань.Відбулося нагородження учнів грамотами та дипломами за активну участь у виховних заходах гімназії. Класні керівники разом з учнями провели екскурсійну годину під єдиною темою "Стежинами рідного Києва!"
Важливо пам'ятати про елементарні правила безпеки, адже це запорука того, що учасники освітнього процесу гімназії №178  м.Києва безпечно відпочинуть влітку. 

Цього року канікули  проходять в умовах воєнного стану, тому треба бути дуже обережними та поінформованими.
Дякуємо усім за плідну працю та активну участь у різноманітних заходах навчально-виховного процесу.
Бажаємо гарного літнього відпочинку, мирного неба, міцного здоров'я! 
До зустрічі в новому навчальному році!