4 квітня 2026 року у рамках відзначення Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки та допомоги у розмінуванні, у гімназії було проведено тематичні заняття для учнів 1-4-х та 10-х класів.
У Класі безпеки за участі військового керівника, вчителя предмета «Захист України» Гордієвського О.Т., а також представника військової частини 3030 Національної гвардії України — Погорєлова О.С., учні 10-х класів ознайомилися з основами мінної безпеки.
Під час заняття старшокласники дізналися про види вибухонебезпечних предметів, правила їх розпізнавання та Алгоритм дій у разі виявлення небезпечних об’єктів. Захід сприяв формуванню відповідального ставлення до власної безпеки та підвищенню обізнаності учнів у питаннях збереження життя і здоров’я.