Відповідно до рекомендованої структури навчального року, весняні канікули для київських школярів почнуться з 24 березня 2025 року та триватимуть до 30 березня включно.
Напередодні канікул відповідно до нормативно – правових актів з питань охорони праці, класними керівниками 1-11 класів проводяться інструктажі здобувачів освіти щодо правил поведінки на весняних канікулах: правила поведінки у громадських місцях, вдома в умовах воєнного стану; алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів; поведінка біля водойм, у скверах та в лісі; правила поведінки та дії в разі пожежі.
На період весняних канікул складено план виховних заходів та гурткової роботи з метою забезпечення змістовної організації дозвілля та всебічного розвитку учнівської молоді.
Бажаємо учням веселих і безпечних канікул! Будьте обачними і дисциплінованими!