UK Bookmakers

Учні гімназії взяли участь у програмі NASA

 

 

Учні секції «ГІС у географії» відділення наук про Землю Київської МАН протягом лютого 2017р. брали участь у  науково-освітній програмі Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору – NASA (National Aeronautics and Space Administration).

Програма стартувала у 1996 р., маючи на меті залучити учнів, студентів та вчителів з усього світу до пізнання та дослідження Землі з об’єктива Міжнародної космічної станції NASA. Учні оформлювали запити на здійснення фотографій будь-якої території Землі з координатною прив’язкою крайніх точок. Це особливо актуально під час формування картографічних матеріалів дослідницьких робіт МАНівців, оскільки дозволяє користуватися не лише актуальною базовою картою, але й картою, зробленою за особистим запитом учня.

Програма названа на честь першої американки, яка побувала у космосі, – Саллі Райд (Sally Ride ), здійснивши політ у 1983 році. Операторами програми Sally Ride Earth KAM є американський Центр космонавтики і ракетної техніки (US Space & Rocket Center), Університет Алабами (The University of Alabama) і компанія Teledyne Brown Engineering. Головний штаб місії EarthKAM розташований на території Центру космонавтики і ракетної техніки.

Учні секції «ГІС у географії» листуються з астронавтами та мають можливість висловити вдячність за можливість отримати оперативні фото нашої планети з космосу та допомогу  у дослідницькій роботі юних ГІСівців.

Серед найкращих фото учнів гімназії №178: на першому з них зображена річка Меконг на території Камбоджі  (автор – Алексик Наталія, учениця 8 -В класу); на другому – місто Чжаньцзя́н, що розташоване на півдні Китаю, на півострові Лейчжоу (автор –Пісненко Дем’ян, учень 8-Б класу).

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here