UK Bookmakers

150 річчя Лесі Українки

Щороку наприкінці зими ми відзначаємо День народження нашої відомої землячки – Лесі Українки. В цьому році знаменна дата – 150-річчя від дня народження видатної поетеси Лесі Українки. У цей час, напевно, як ніколи, найбільше звучать її поетичні шедеври із вуст дорослих і дітей в Україні і далеко поза її межами. 

 Вихованці гімназії № 178 також вшанували свою поетесу низкою позакласних заходів, а саме: відвідали музей Лесі Українки, взяли участь у міжнародному онлайн- флешмобі #GlobalLesiaUkrainka2021 ,конкурсі читців-декламаторів творів Лесі Українки, провели фестиваль « Гімназія має талант!» , присвячений творчості української поетеси .

Учні 5-х класів здійснили віртуальну подорож до музею Лесі Українки у Новоград-Волинському. Було проведено виховні години «Леся Українка – дітям!», «150 слів про Лесю Українку»,  вікторини «Дитячі роки поетеси», «Велика дочка Прометея». Студія масс-медіа підготувала віночок українських пісень «На крилах пісень», «Леся. Для кожного своя.».

Битва під Крутами


29 січня Україна вшановувала пам'ять Героїв битви під Крутами.

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

Щороку відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Фото

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here