UK Bookmakers

Роман Ратушний

 

Шановні друзі! Під час виконання бойового завдання в розвіддозорі 09.06.2022 загинув випускник 2012 н.р. нашої гімназії Ратушний Роман.

Адміністрація та педагогічний колектив гімназії висловлюють щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

З перших днів війни Роман приймав участь у боях під Києвом, а потім у складі 93-ої ОМБр «Холодний Яр» воював під Тростянцем і Ізюмом.

Київський активіст, лідер спільноти «Захистимо Протасів Яр».

Йому було 24 роки.

Серце невимовно болить за кожного захисника і захисниць України, які поклали своє життя за свободу нашої країни, але всі вони назавжди в наших серцях. В наших спогадах Роман залишиться завжди життєрадісним хлопчиною, цікавим опонентом у будь-якій дискусії на тему історії чи культури та відчайдухом з такою жагою до перемоги, що на фізкультурі до воріт м’ячі залітали у супроводі його кросівок.

Ми завжди будемо пам’ятати нашого захисника Ратушного Романа!

Слава Україні! Героям слава!

День Києва

 

29 травня в Україні відзначають День Києва. Цього року столиці виповниться 1540 років.

Традиція відзначати день народження Києва з’явилася у 1982 році. Саме тоді в Україні відсвяткували 1500-річчя від умовної дати заснування міста.Цього теплого травневого дня вихованці гімназії #178 хочуть побажати улюбленій столиці всього доброго, світлого, найкращого. Нехай Київ завжди тішить своїх мешканців та гостей чистими вулицями, чистими помислами і чистими справами. Нехай це красиве місто дарує багато позитивних емоцій, хороших новин, приємних моментів і постійного кругообігу яскравих подій. Миру тобі і процвітання, Києве наш!!!

День Європи

День Європи святкується Радою Європи 5 травня, Європейським Союзом – 9 травня, а в Україні з 2003 року – у третю суботу травня, тобто 21 травня 2022 р.
Цьогоріч Дні Європи в Україні особливі – ми зустрічаємо їх в умовах війни. Український народ героїчно відстоює від рашистської навали демократію, свободу, історію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи.
 
 
 
 
 
The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here