UK Bookmakers

День миру 2021

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням , це усвідомлена мета , адже за мирне існування , за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру , який є запорукою щасливого життя , сьогодні відчула кожна українська родина.З нагоди Дня миру юні гімназисти готувалися до свята. Протягом дня був проведений конкурс проєктів « Я за мир в Україні!» та акція « Я обираю МИР!»

Класними керівниками проведені години спілкування « Мир на землі – радість у родині!». Діти висловлювали побажання миру та злагоди і закликали всіх друзів творити добро та зберегти мир на Землі!

 

Учнівське самоврядування

Наш час потребує лідерів нової формації. Людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно.

 Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.

Тиждень фізкультури та спорту

Усім відомо , що найціннішим скарбом для людини є здоров’я , а кращим другом здоров’я був і залишається спорт.

Саме про це дбають викладачі  кафедри фізичного виховання гімназії № 178, яку очолює заступник директора з спортивно-масової роботи Крилов Віктор Семенович.

Щороку до Дня фізкультури та спорту за окремим планом  по класах відбуваються ряд спортивних змагань та естафет .

Пізнай свій край – пізнай себе

18 вересня відбувся ХХІІІ-й етап довгострокової міської акції учнівської молоді м. Києва «Пізнай свій край – пізнай себе!» за маршрутом «Маріїнський парк – Володимирська гірка».
В акції взяли участь учні 9-В та 10-В класів разом з вчителем географії Яковлевою Т.М.. Учні ознайомились з історико-культурними та архітектурними пам’ятками рідного краю, пройшли туристсько-краєзнавчими маршрутами Києва та набули практичних вмінь та навичок.

День знань!

Шановні учні, педагоги та батьки! Адміністрація гімназії №178 вітає Вас з прекрасним святом 1 вересня – з Днем знань! Хочемо побажати Вам успіхів в процесі освоєння нового, удачі, бадьорості та здоров’я, справжньої дружби і радості відкриттів. Нехай цей рік принесе безліч нових досягнень , кожен день буде яскравим , незабутнім , плідним і наповниться тільки позитивними результатами , новим досвідом і відмінним настроєм. З початком нового навчального року !

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here