UK Bookmakers

relations Міжнародні зв'язки

clubs Чисельні секції та клуби

technol Сучасні методи навчання

Про гімназію

main-panorama

      Як відомо, міцність дерева залежить від сили і здоров′я його коріння, міцність будівлі – від фундаменту. На розвиток особистості впливає і «коріння» – родина, традиції, звички, які оточують людину з перших днів життя, і «фундамент» – базові знання, уміння, навички, що допомагають долати труднощі, здобувати досвід, удосконалюватись. Сучасні батьки прагнуть, щоб їх діти вчились у такому навчальному закладі, який створює потужну основу для подальшого розвитку і освіти.

     Саме таким навчальним закладом є гімназія №178, заснована у 1994 році на базі середньої школи №178 з поглибленим вивченням математики. Сьогодні гімназія – багатопрофільний заклад, основна мета якого –  розвиток усіх необхідних життєвих компетенцій і формування національної еліти: освіта і виховання здібної молоді, формування свідомих громадян України з державним мисленням, особистостей, що гармонійно поєднують високий інтелектуальний і духовний розвиток, спроможний втілювати в життя ідеали свободи і демократії, перебувати в стані гармонії з собою і навколишнім середовищем.

Цей навчальний заклад вигідно відрізняється від інших. По-перше, тут в рамках програми «Екологічна гімназія» більше 10 років працює комплекс заходів, який сприяє зміцненню здоров’я учнів. Тричі на рік проходить цикл сеансів аромафітотерапії, що підвищує імунітет. Всі учні 1 – 11 класів мають 3 уроки фізкультури на тиждень, один з них – плавання – проходить у басейні спортивного комплексу гімназії. Щосуботи працює Клуб вихідного дня, який передбачає заняття плаванням, футболом, баскетболом, настільним тенісом, аеробікою тощо. Для бажаючих покращити свою фізичну форму працюють  тренажерні та гімнастичний зали, футбольний та баскетбольний гуртки.  Загартовуванню організму допомагають рухливі ігри на свіжому повітрі, які проводяться на великих перервах. З метою психокорекції вищих психічних функцій головного мозку дітей на уроках виконуються вправи спеціальних фізкультхвилинок, розроблених фахівцями.

   По-друге, викладацький склад гімназії характеризується високим рівнем професійності, володіє новітніми технологіями і методиками, що відображають останні досягнення вітчизняної та світової наукової педагогічної думки. Про це свідчить якісний склад педагогів, серед яких більшість – вчителі вищої категорії, є кандидати та доктори наук, Заслужений учитель України, майстри спорту. Адміністрація і вчительський колектив не тільки вдало використовують інноваційні освітні технології, а намагаються йти на крок вперед – шукають, експериментують, розвиваються.

    Весь свій потенціал учні гімназії можуть проявити в предметних олімпіадах і конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт МАН районного, міського і міжнародного рівнів. Перемоги учнів стали доброю традицією. Щороку гімназія  посідає І місце в Солом’янському районі за кількістю переможців.

      Підвищити і розвинути свій інтелектуальний рівень гімназисти можуть, вступивши до клубу КРІТ (клуб розвитку інтелектуальної творчості). Члени клубу (а також усі бажаючі) беруть участь у Брейн-рингах, грі «Що? Де? Коли?» різних рівнів.

   Педагогічний колектив бачить свого випускника творчою особистістю, що активно шукає шляхи розкриття свого потенціалу, враховуючи інтереси інших і загальнолюдські цінності, тому виховна і позакласна робота спрямована на розвиток духовності, естетичного смаку, громадянської та екологічної свідомості, цілеспрямованості, відповідальності. В гімназії працюють: хор «Пташеня», хореографічна студія «Галатея»,  театральна студія «Фантазія», гурток шахів, образотворчого мистецтва, «Юні інспектори руху», «Юні книголюби», «Ерудит», туристичний, мистецтвознавчий, спортивні гуртки. Учні з педагогами-організаторами беруть участь у різноманітних конкурсах, багато подорожують, відвідують театри, виставки, музеї.

   Кращою характеристикою навчального закладу є слова його вихованців. Учні випускних класів говорять: «Гімназія – велика і дружна родина. Тут панує рівність і любов», «Гімназія №178 надає не тільки якісну освіту, але й вчить нас бути справжніми людьми», «Гімназія – моя впевненість у майбутньому, моя підтримка і порада у сьогоденні».

   Не оминайте цих гостинних стін, що стануть другим домом для Вашої дитини.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here