UK Bookmakers

Учням. Інструкція по роботі у Classroom

По окремим технічним питанням що не розглянуті у даній інструкції ви можете звертатись на пошту Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

1. Для роботи в google.classroom потрібно щоб у вас були ваші шкільні логін і пароль, логін виглядає по типу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.

Якщо ви вже займались у системі google.classroom - пароль встановили ви самі, якщо ви входите перший раз, то його вам видав ваш куратор.

Якщо ви загубили логін і пароль - повідомте про це вашому куратору для їх відновлення.

 2. Якщо ви працюєте на комп'ютері / ноутбуці, щоб увійти в google.classroom натисніть на це посилання (для зручності, зробіть собі закладку на нього, або додайте до "Обранного").

Якщо після переходу за посиланням у вас відразу з'являється дошка Классрум, але там немає предметів які ви вивчаєте

01

  - це означає, що у ви працюєте через ваш власний (не шкільний) аккаунт google або youtube - вам потрібно з нього вийти.

Для цього потрібно натиснути на коло значок- букву (або картинку) вгорі-праворуч і в меню натиснути кнопку «Вийти».

02

 Примітка: для зручності ми рекомендуємо працювати у двох браузерах, наприклад, у Google Chrome - користуватись своїм власним аккаунтом google/youtube, а у іншому браузері наприклад Edge чи Firefox працювати зі шкільного аккаунту, щоб вони не плутались.

 

Якщо ви працюєте через планшет або телефон, то потрібно зайти в магазин - Play Market або AppStore і встановити звідти два додатки Google.Classroom і Google.Meet і потім увійти в додаток Classroom.

03

 3. І для ноутбуків / комп'ютерів, і для смартфонів / планшетів потрібно ввести свій логін який виглядає як Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., натиснути «Далі», потім ввести пароль і знову натиснути «Далі».

04

4. Виберіть зі списку потрібний предмет за яким у вас повинен проходити урок та прийміть запрошення натиснувши «Приєднатися», або просто натисніть на назву предмету, якщо ви уже прийняли запрошення раніше

05

 Примітка: якщо предмет був у вас минулого року, там можуть залишатись завдання і пости з минулого року, навіть від викладача який уже не веде предмет - це нормально, тому що ми не створюємо нові курси предметів кожен рік заново, а лише переводимо вас у наступний клас.

5. Ви потрапите до меню предмета.

Якщо ви працюєте на комп'ютері / ноутбуці, натисніть на кнопку «Приєднатися».

06

Якщо ви працюєте на телефоні / планшеті - натисніть на значок камери угорі.

07

 6. Ви потрапили у лоббі. Натисніть «Дозволити» використовувати камеру і мікрофон.

08

Якщо ваші мікрофон та камера працюють ви побачите своє зображження, та побачите, що індикатор мікрофону рухається, коли ви говорите.

09

7. Натисніть синю кнопку «Приєднатися зараз». Очікуйте на вчителя. Може статись таке, що вчитель попросить вас перезайти.

10

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here