UK Bookmakers

Робота гуртків та спортивних секцій

Гуртки художньо-естетичного напрямку

№ з.п

Назва гуртка

Керівник

Дні тижня

Час

Місце

1.

Хореографічна студія «Стиль»

Олефіренко І.В.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

13.15- 16.30

13.15- 16.30

13.15- 16.30

13.15 – 15.40

13.15 – 15.40

Хореографічна зала

2.

Театральна студія «Образ»

Юхименко Т.В.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

14.45-18.00

14.45-18.00

14.45-18.00

14.45-17.00

14.45-17.00

Каб.102 ПШ

3.

Музична студія «Натхнення»

Володько Г.О.

Понеділок

Вівторок

Середа

14.45-17.00

14.45-17.00

14.45-17.00

Актова зала

4.

Гурток «Малюємо разом»

Горай А.А.

Понеділок

Середа

14.30-16.50

15.15-17.40

Каб.101 ПШ

5.

Гурток «Фантазія та творчість»

Фурто Н.В.

Середа

Четвер

П’ятниця

15.30-17.50

13.30-15.50

13.30-15.50

Каб.101 ПШ

6.

Гурток « Чарівна майстерня»

Тарнавська Т.Ю.

Вівторок

Середа

Четвер

13.30-15.45

14.00- 16.30

15.15-17.25

Каб.101 ПШ

Каб.105 ПШ

Каб.105 ПШ

Гуртки гуманітарного напрямку

7.

Гурток «Юні книголюби»

Кузуб В.Є.

Вівторок

Середа

Четвер

14.15-16.30

14.15-16.30

14.15-16.30

Ігротека

8.

Гурток «Твій друг – книга»

Жаровська І.А.

Вівторок

Середа

Четвер

14.45-17.55

13.50-17.00

14.45-17.55

Бібліотека

Гуртки туристсько - краєзнавчого напрямку

9.

Гурток туризму «Світ на долоні»

Ільченко О.М.

Вівторок

Середа

14.45-17.00

15.45-18.00

Каб.406

Гуртки фізкультурно  – спортивного напрямку

10.

Гурток «Шахи»

Железнов А.А.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

13.15-16.30

13.15-15.45

13.15-16.30

13.15-15.45

13.15-16.30

Каб.210 ПШ

11.

Гурток «Загальна фізична підготовка»

Мрінський В.К.

Вівторок

Четвер

13.50-15.20

13.50-15.20

Спортивна зала

12.

Гурток « Настільний теніс»

Булгакова О.Е.

Вівторок

Середа

16.00-18.00

16.00-18.00

Фойє Спортивного комплексу

13.

Рухливі ігри. Волейбол

Лапік Г.В.

Понеділок

Середа

П’ятниця

15.45-18.00

16.00-18.15

16.00-18.15

Спортивна зала

14.

Великий теніс

(клуб «Зоряний»)

Мосягіна А.В.

Понеділок

Середа

П’ятниця

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

Спорткомплекс

15.

Студія бойових мистецтв «Монада»

Нестеренко Д.Е.

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

13.30-15.45

13.30-15.45

13.30-17.45

13.30-15.45

13.30-15.45

Перехід ПШ

Гуртки військово-патріотичного напрямку

16.

Гурток « Історична пам'ять»

Кущ Т.Г.

Вівторок

Четвер

14.45-16.45

14.45-16.30

Каб.413

Творчі об’єднання

 

Об’єднання лідерів « Олімп»

Грона Н.В.

Понеділок

14.45-16.00

Каб.119

 

Правовий клуб «Феміда»

Пузіков Д.О.

П’ятниця

14.45-16.00

Каб.119

 

Клуб « Юних пожежних»

Коровайченко О.М.

Четвер

15.35-16.35

Каб.411

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here