UK Bookmakers

Результати

Вітаємо призерів районного етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

Прізвище

Клас

Місце

Предмет

Агафонов Дмитро

8-В

ІІІ

фізика

Алексик Ангеліна

9-Б

ІІІ

образотворче мистецтво

ІІІ

технології (трудове навчання)

Антоневська Марія

11-А

І

російська мова

   

ІІІ

світова література

Басов Артем

10-А

ІІ

англійська мова

ІІ

світова література

Бельмасов Леонід

7-Б

ІІ

веб-дизайн

Бившева Анастасія

9-В

ІІІ

астрономія

ІІІ

екологія

ІІ

математика

Богомолова  Олександра

9-Б

ІІІ

веб-дизайн

Борисенко Олена

11-А

ІІ

офісні технології

ІІ

англійська мова

Борозенець  Михайло

10-Б

І

веб-дизайн

Бразас Вітас

10-Б

ІІІ

офісні технології

ІІІ

веб-дизайн

Бритов Юрій

11-А

ІІІ

астрономія

ІІ

образотворче мистецтво

І

комп'ютерна графіка

Булгаков Олег

7-Б

ІІ

веб-дизайн

Бурцева Ксенія

8-А

ІІІ

французька мова

Вернігоров Гліб

10-Б

І

комп'ютерна анімація

І

комп'ютерна графіка

ІІ

образотворче мистецтво

І

веб-дизайн

Верстюк Олеся

9

ІІІ

світова література

І

екологія

ІІ

біологія

ІІ

веб-дизайн

І

українська мова та література

Войнова Олена

6-В

ІІ

комп'ютерна графіка

ІІ

образотворче мистецтво

Володіна Марина

11-А

І

правознавство

Воробйова Аліна

10-Б

ІІІ

офісні технології

І

правознавство

Габрік Наталія

8-В

І

географія

ІІІ

математика

ІІ

українська мова та література

І

екологія

Гаврилко Євген

11-Б

ІІ

астрономія

І

інформатика

І

математика

ІІІ

офісні технології

І

фізика

І

веб-дизайн

Ганчук Ганна

9-В

ІІІ

російська мова

Гей Анастасія

10-Б

І

англійська мова

Генова Анастасія

11-Б

ІІ

астрономія

ІІ

педагогіка та психологія

Глянько Андрій

11-Б

ІІ

астрономія

І

офісні технології

ІІІ

світова література

Головін Сергій

8-В

ІІ

астрономія

Грабовий Даниїл 

7-Б

ІІ

веб-дизайн

Григорович Олександр

8-В

ІІІ

математика

ІІ

веб-дизайн

Григорян Владислав

9-Б

ІІ

веб-дизайн

Грищенко Катерина

10-А

ІІ

географія

Громенко Владислав

8-В

ІІІ

математика

Гунько Олександр

9-В

ІІ

інформатика

ІІ

математика

Дабіжа Софія

8-В

І

англійська мова

Давиденко Ольга

11-А

ІІ

астрономія

ІІ

педагогіка та психологія

ІІ

російська мова

ІІ

світова література

Данильченко Артем

11-Б

ІІ

англійська мова

Дворниченко Володимир

6-В

ІІІ

математика

Дерновой Олександр

10-Б

ІІ

екологія

ІІІ

фізика

І

веб-дизайн

Доброскок Максим

11-А

ІІ

історія

ІІІ

українська мова та література

Дубінець Вадим

11-А

ІІ

правознавство

Єкімов Іван

8-А

ІІ

англійська мова

Єрмолова Дар'я

9-В

І

фізика

Железнова Емілія

9-В

І

веб-дизайн

ІІ

економіка

ІІІ

офісні технології

Зайкова Анастасія

11-Б

ІІ

англійська мова

ІІІ

астрономія

ІІІ

екологія

ІІІ

педагогіка та психологія

ІІ

російська мова

ІІІ

українська мова та література

Зайчук Ілля

9-В

І

англійська мова

ІІІ

інформатика

І

математика

І

фізика

Запорожченко Михайло

10-Б

ІІІ

англійська мова

ІІ

математика

Захаров Максим

11-А

ІІІ

астрономія

11-А

ІІІ

географія

ІІ

історія

ІІІ

офісні технології

ІІІ

фізика

Звиняцківська Лідія

8-А

ІІ

російська мова

Згурська Поліна

9-Г

ІІ

веб-дизайн

І

комп'ютерна анімація

ІІ

комп'ютерна графіка

Иванова Олена

11-Б

І

комп'ютерна анімація

ІІІ

офісні технології

ІІІ

педагогіка та психологія

ІІ

веб-дизайн

І

комп'ютерна графіка

Іщук Дар'я

9-В

ІІІ

астрономія

ІІ

економіка

ІІ

математика

ІІІ

фізика

Йокубжонов Умар

7-Б

ІІ

математика

ІІІ

веб-дизайн

ІІ

географія

ІІІ

комп'ютерна анімація

ІІ

хімія

Карауш Марк

6-В

І

математика

Кармелюк Тимофій

7-Б

ІІІ

фізика

Катуніна Катерина

10-Б

ІІІ

біологія

ІІ

світова література

Київець Ксенія

8-В

ІІ

російська мова

Кисляков Гліб

10-А

ІІІ

історія

Клименко Дмитро

11-Б

ІІ

офісні технології

І

веб-дизайн

Климчук Клим

11-Б

І

комп'ютерна анімація

ІІ

комп'ютерна графіка

ІІІ

образотворче мистецтво

Кнуренко Євгенія

9-А

ІІ

російська мова

Кожара Анастасія

9-В

І

російська мова

ІІ

веб-дизайн

Кожевніков Ярослав

9-А

І

веб-дизайн

Колесник  Іван 

8-В

ІІІ

веб-дизайн

Кондратюк Анастасія

11-Б

І

англійська мова

ІІІ

педагогіка та психологія

Константінова Юлія

6-В

ІІ

математика

Коренєв Ілля

11-А

ІІІ

астрономія

Корнійко Анна

6-А

ІІІ

образотворче мистецтво

Коровайченко Юрій

11-А

І

офісні технології

Кошовий Богдан

7-Б

І

фізика

ІІІ

веб-дизайн

І

математика

Кравченко Аліса

8-В

І

екологія

ІІІ

історія

ІІ

російська мова

ІІ

українська мова та література

Крошин Олександр

11-Б

ІІІ

фізика

Круть Ніна

8-А

ІІІ

образотворче мистецтво

Куріленко  Вероніка

7-Б

І

комп'ютерна графіка

ІІІ

образотворче мистецтво

ІІІ

російська мова

Ламтюгіна Луїза

11-А

ІІІ

англійська мова

ІІІ

технології (трудове навчання)

Ласковенко Катерина

9-А

ІІ

російська мова

ІІІ

українська мова та література

Левашов Андрій

11-А

ІІІ

екологія

Левченко Олександра

8-Б

І

англійська мова

ІІІ

біологія

ІІ

німецька мова

Лемешко Максим

8-В

ІІ

астрономія

ІІІ

географія

Лісовець Аліна

11-А

ІІ

астрономія

ІІІ

світова література

ІІІ

офісні технології

ІІ

російська мова

ІІ

комп'ютерна графіка

Ліхачов Артем

8-В

І

астрономія

Ліхачова Поліна

6-В

І

образотворче мистецтво

Ловейкіна Єлизавета

7-Б

ІІІ

російська мова

Майстренко Олександр

8-В

ІІ

фізика

ІІІ

географія

ІІ

математика

ІІІ

веб-дизайн

Мала Аліса

10-А

І

комп'ютерна графіка

Малиця Катерина

11-Б

І

комп'ютерна анімація

Махринська Анастасія

8-Б

ІІІ

образотворче мистецтво

Мізін Микита

8-В

ІІІ

астрономія

Мірошниченко Андрій

9-В

ІІІ

російська мова

І

англійська мова

ІІІ

економіка

І

німецька мова

ІІІ

українська мова та література

Молочко Серафіма

7-Г

І

образотворче мистецтво

Молочко Тихон

9-В

ІІІ

англійська мова

ІІІ

біологія

ІІІ

географія

ІІ

історія

Мукомела Ярослава

9-А

ІІІ

біологія

ІІІ

комп'ютерна анімація

І

комп'ютерна графіка

Мурашко Дмитро

10-Б

ІІ

астрономія

І

географія

ІІІ

економіка

ІІ

історія

ІІІ

російська мова

Мусіяченко Олександр

11-Б

ІІ

веб-дизайн

Негода Євген

10-Б

ІІ

географія

ІІІ

російська мова

ІІ

англійська мова

Нікітіна Юлія

6-В

ІІІ

математика

Овраменко Кирил

10-Б

ІІ

економіка

Омельченко Євгенія

8-Г

ІІ

англійська мова

Пашковський Вячеслав

8-В

ІІІ

англійська мова

Плющ Софія

8-В

ІІІ

історія

ІІ

математика

Пономарьов Дмитро

11-Б

ІІІ

економіка

Пономарьова Даріна

7-В

І

веб-дизайн

ІІ

комп'ютерна анімація

І

комп'ютерна графіка

Попов Владислав

9-А

ІІ

екологія

Потапов Владислав

8-А

І

комп'ютерна графіка

П'янков Антон

10-Б

І

історія

ІІ

англійська мова

ІІ

астрономія

ІІ

біологія

І

географія

ІІІ

інформатика

І

математика

І

математика

ІІ

офісні технології

ІІ

правознавство

ІІ

російська мова

ІІІ

українська мова та література

І

фізика

І

хімія

Разумовська Дарія

8-В

І

комп'ютерна анімація

І

комп'ютерна графіка

Риженко Анна

9-Г

ІІІ

комп'ютерна графіка

ІІІ

образотворче мистецтво

Рись Анна

9-Г

ІІІ

французька мова

Роїк Микола

8-А

ІІІ

англійська мова

Романкевич Олексій

7-В

ІІІ

математика

ІІІ

веб-дизайн

Романов Дмитро

8-В

ІІ

комп'ютерна анімація

Сакун Дарина

8-Б

ІІ

образотворче мистецтво

Сальніков Семен

9-В

ІІІ

англійська мова

Сапожнікова Марія

8-В

ІІ

комп'ютерна анімація

І

комп'ютерна графіка

Сачко  Вероніка

7-Г

І

географія

І

російська мова

Семірог-Орлик Діана

7-В

І

комп'ютерна графіка

ІІІ

образотворче мистецтво

Сенчило Яна

10-Б

І

комп'ютерна анімація

ІІ

технології (трудове навчання)

І

комп'ютерна графіка

ІІІ

образотворче мистецтво

Сиволожський Владислав

5-В

І

веб-дизайн

Сизов  Данило

8-Б

ІІІ

комп'ютерна анімація

Сімонович Світлана

9-Б

ІІ

англійська мова

ІІ

російська мова

Скляр Олег

11-А

ІІ

правознавство

Скульбоденко Артем

11-А

ІІ

астрономія

Скульбоденко Артем

11-А

ІІ

історія

Славінський Георгій

9-Б

І

історія

ІІІ

англійська мова

ІІІ

правознавство

Сокольский Тимофій

9-В

ІІІ

хімія

ІІ

англійська мова

ІІ

астрономія

ІІІ

біологія

І

географія

Солоний Олег

9-В

ІІІ

астрономія

ІІ

географія

ІІ

математика

І

українська мова та література

ІІІ

фізика

Ставинський Андрій

8-В

ІІ

веб-дизайн

ІІ

інформатика

ІІІ

математика

Степаненко Данило

9-А

І

англійська мова

Сулімова Софія

6-А

І

математика

ІІІ

образотворче мистецтво

Сусленко Володимир

10-Б

ІІІ

астрономія

ІІ

біологія

ІІ

економіка

Табунов Антон

9-В

І

екологія

ІІ

математика

ІІІ

офісні технології

ІІІ

фізика

І

веб-дизайн

Тарканій Анастасія

7-Б

І

географія

ІІІ

математика

ІІ

російська мова

ІІ

українська мова та література

ІІ

фізика

І

веб-дизайн

І

комп'ютерна анімація

Татарінова Олександра

8-Б

І

російська мова

Теличко Софія

11-Б

ІІ

педагогіка та психологія

ІІ

комп'ютерна анімація

ІІ

комп'ютерна графіка

Тоцький Олександр

7-В

ІІ

географія

Точаненко  Владислав

8-В

І

веб-дизайн

І

інформатика

ІІІ

математика

ІІ

фізика

Триліська Анастасія

9-Б

І

комп'ютерна анімація

Троян Микита

10-А

І

англійська мова

ІІІ

французька мова

Фетісов Вячеслав

9-А

ІІ

німецька мова

ІІ

англійська мова

Франчук Іван

9-В

І

інформатика

І

математика

Харченко Данило

11-Б

ІІ

англійська мова

Чабанівський Кирило

10-А

ІІІ

світова література

Чарковський Владислав

8-А

І

комп'ютерна анімація

ІІ

комп'ютерна графіка

Чорна Ольга

8-В

І

інформатика

І

російська мова

ІІІ

українська мова та література

Чудаков Семен

9-В

І

астрономія

І

географія

Чудаков Тимофій

9-В

І

географія

І

математика

І

фізика

І

хімія

Чулошніков  Валерій

7-В

ІІІ

веб-дизайн

Шаблієнко Дар'я

11-А

І

комп'ютерна анімація

І

образотворче мистецтво

Шапіро Єлизавета

9-Г

ІІ

комп'ютерна анімація

Шейко Владислав

7-Б

ІІІ

фізика

ІІІ

хімія

Шнюков Ілля

11-А

І

англійська мова

Шостак Дмитро

7-В

ІІ

веб-дизайн

Шпадій Владислав

11-Б

ІІІ

астрономія

ІІІ

офісні технології

Шпак Андрій

8-Б

І

комп'ютерна графіка

Якіменко Андрій

6-В

ІІІ

математика

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here