UK Bookmakers

День Права

В рамках Всеукраїнського тижня права в гімназії № 178 було проведено ряд тематичних заходів інформаційного, освітнього та виховного характеру із питань захисту прав людини.

Та, для учнів 5-Б та 5-В класів організована зустріч з офіцерами патрульної поліції м. Києва Ситник Надією та Куцевичем Олександром, котрі провели виховну бесіду на тему «Протидія булінгу у дитячому середовищі». Бібліотекарем гімназії Жаровською І.А. презентовано книжкову виставку “Знай свої права”.

Для учнів 9-В класу соціальними педагогами гімназії проведено тренінг на тему «Знай свої права – виконуй свої обов’язки». Учні переглянули фільми «День прав дитини», «Конвенція про права дитини».

Протягом дня шкільна студія масс-медія проводила інформаційні програми на тему «Я маю право! Я несу відповідальність» та «Діти, правопорушення, відповідальність».

Вищезазначені заходи були проведені з метою реалізації конституційних прав громадян щодо знання своїх прав та обов’язків та підвищення рівня правової інформованості з питань прав людини

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here