UK Bookmakers

Cвяткування Дня фізичної культури та спорту України

Традиційне святкування Дня фізичної культури та спорту України припадає на другу суботу вересня. На базі гімназії № 178 спільно з відділом молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації відбувся Олімпійський урок.

Це свято спорту об’єднало учнів гімназії та вихованців спортивних клубів Солом’янського району. На святі були присутні: начальник відділу молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова Ірина Володимирівна, директор спортивного комплексу «Олімпік» Парака Ігор Володимирович, директор об’єднання підліткових клубів «Либідь» Максимович Галина Михайлівна, заступник директора ОПК «Либідь» Ульянченко Сергій Віталійович, тренер з бойових мистецтв Бублій Юлія Володимирівна, керівник клубу «Макстим» - Лохманюк Максим Анатолійович. На Олімпійському уроці вихованці спортивних секцій гімназії (керівники Піонтковський В.Г. та Нестеренко Д.Є.) продемонстрували свої спортивні навички з футболу та бойових мистецтв. Учениці гімназії та вихованки ДЮСШ ім. Ірини Дерюгіної виконали яскраву композицію зі спортивної гімнастики, а учениця 7 класу Кумейко Дар’я продемонструвала бойові прийоми з капоєйри.

На передодні Олімпійського уроку проводився конкурс малюнків, плакатів, присвячених здоровому способу життя. Найкращі роботи отримали нагороди та призи. Свято вийшло змістовним, цікавим та емоційним.  

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here