UK Bookmakers

Вітаємо призерів міських олімпіад!

kubok.png

Читати список призерів по предметах:

Вітаємо призерів міської олімпіади з Англійської мови!

Городжа Єгор

9-В

І

Кирильцев Кирило

10-А

ІІ

Шиндіна Катерина

10-А

ІІ

Снігір Андрій

10-Б

ІІ

Говядін Олександр

8-В

ІІ

Шарвадзе Олександра                            

10-А

ІІІ

Пєшкова Олександра

10-Б

ІІІ

Романюк Юлія

10-А

ІІІ

Старинець Валерія

10-А

ІІІ

Нікітіна Юлія

10-Б

ІІІ

Рябіна Любов

9-Б

ІІІ

Наход Олексій

9-В

ІІІ

Шайда Михайло

8-В

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Біології!

Рябіна Любов

9-Б

ІІІ

Пшенична Марія

9-В

ІІІ

Нікітіна Юлія

10-Б

ІІІ

Сергійчук Ігор

10-А

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Веб-Дизайну!

Піщимуха Валерія

6-Б

І

Дяченко Михайло Дмитрович

8-А

І

Бутенко Костянтин

11-Б

ІІ

Колесник Ілля

6-В

ІІІ

Шаповалов В'ячеслав

7-В

ІІІ

Шевченко Володимир

10-Б

ІІІ

Якименко Андрій

10-Б

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Географії!

Сергійчук Ігор

10-А

І

Проценко Валерія

9-В

ІІ

Бондаренко Варвара

9-В

ІІ

Нікітіна Юлія

10-Б

ІІ

Купченко Максим

8-А

ІІІ

Алексик Наталія

9-В

ІІІ

Шарвадзе Олександра

10-А

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Економіки!

Карауш Марк

10-Б

ІІ

Пшенична Марія

9-В

ІІІ

Савельєва Анастасія

9-В

ІІІ

Грабовий Данііл

11-А

ІІІ

Бутенко Костянтин

11-Б

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Інформатики!

Шаповалов В'ячеслав

7-В

ІІІ

Якименко Андрій

10-Б

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Історії!

Шайда Михайло

8-В

ІІІ

Алексик Наталія

9-В

ІІІ

Король Олександр

11-А

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Комп’ютерної анімації!

Піщимуха   Валерія

6-Б

І

Квас Ілля

7-Г

І

Алексик Наталія

9-В

ІІ

Храбуст Микита

6-В

ІІІ

Захарченко Єлизавета

9-А

ІІІ

Савельєва Анастасія

9-В

ІІІ

Мірошник Михайло

10-А

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Комп’ютерної графіки!

Піщимуха Валерія

6-Б

ІІ

Квас Ілля

7-Г

ІІ

Пшенична Марія

9-В

ІІ

Нікітіна Юлія

10-Б

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Математики!

Дідур Володимир

8-В

І

Гундарь Денис

7-В

ІІ

Чучковська Ія

8-В

ІІ

Новік Софія

8-В

ІІ

Городжа Єгор

9-В

ІІ

Наход Олексій

9-В

ІІ

Климчук Аліса

7-В

ІІІ

Нгене Даніель

7-В

ІІІ

Коршомний Нікіта

7-В

ІІІ

Шаповалов В'ячеслав

7-В

ІІІ

Пашева Діана

7-В

ІІІ

Скопик Гліб

8-В

ІІІ

Свєчнікова Альона

8-В

ІІІ

Гунько Володимир

8-В

ІІІ

Кірін Олег

8-В

ІІІ

Малий В'ячеслав

9-В

ІІІ

Кошовий Богдан

11-Б

ІІІ

Кушнаренко Іван

11-Б

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Німецької мови!

Сергійчук Ігор

10-А

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Офісних технологій!

Нікітіна Юлія

10-Б

ІІ

Тебєньков Вячеслав

11-Б

ІІ

Кірін Олег

8-В

ІІ

Голуб Олександр

8-Б

ІІ

Скоба Єлизавета    

7-В

ІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Педагогіки і психології!

Кравцев Володимир

11-Б

ІІ

Кушнаренко Іван

11-Б

ІІ

Бутенко Костянтин

11-Б

ІІІ

Поліщук Аліса

11-А

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Правознавства!

Пікуза Валерія

9-А

ІІ

Алексик Наталія

9-В

ІІ

Бондаренко Варвара

9-В

ІІІ

Волкова Дар'я

10-Б

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Російської мови!

Кравцев Володимир

11-Б

І

Герасименко Ярина

9-А

ІІ

Рябіна Любов

9-Б

ІІ

Харлан Олександра

9-В

ІІІ

Блащук Дар'я

9-Г

ІІІ

Соболєва Єлизавета

9-Б

ІІІ

Мільшина Ольга

9-Г

ІІІ

Волкова Дар´я

10-Б

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Української мови!

Нікітіна Юлія

10-Б

ІІ

Сачко Вероніка

11-А

ІІ

Варданян Євгенія

8-В

ІІ

Шайда Михайло

8-В

ІІ

Пєшкова Олександра

10-Б

ІІІ

Волкова Дар'я

10-Б

ІІІ

Краснопольська Христина

8-В

ІІІ

Кравцев Володимир

11-Б

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Фізики!

Городжа Єгор

9-В

І

Наход Олексій

9-В

ІІІ

Харлан Олепксандра

9-В

ІІІ

Дученко Кирило

9-В

ІІІ

Пєтухов Ілля

10-Б

ІІІ

Сергійчук Ігор

10-А

ІІІ

Вітаємо призерів міської олімпіади з Французької мови!

Шарвадзе Олександра

10-А

ІІІ

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here