UK Bookmakers

Україна - єдина країна

З 24 по 28 листопада в гімназії проводився фестиваль "Україна - єдина країна". Учні 5-10 класів представляли різні регіони України.


 

Іспит з математики

До уваги батьків!

1

16 квітня о 15.00 у гімназії № 178 відбудеться вступний іспит з математики до 5 класів (математичного та економічного профілів).

17 квітня о 15.00 відбудеться комплексний іспит з української мови (диктант) та англійської мови (тестові завдання та співбесіда)

до 5 класу лінгвістичного профілю.

Публічний звіт директора

68 big

Діяльність гімназії у 2013 - 2014 навчальному році здійснювалася на основі практичної реалізації основних положень Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Указів Президента України, Національної доктрини розвитку освіти, Концепцією профільного навчання, Державної програми “Вчитель” та „Обдаровані діти”, рішень у ряду України, органів управління всіх рівнів з питань освіти і виховання; правил і норм охорони і праці, техніки безпеки, Статуту гімназії.

Основною метою освітньої діяльності школи є створення умов для забезпечення фундаментальності знань учнів з поглибленого вивчення предметів в обраному профілі, розвитку пізнавальних і творчих здібностей, формування досвіду самостійної діяльності, самопізнання і самовизначення особистості.

Читати публічний звіт директора за цим посиланням

Оголошено набір до першого класу

До уваги батьків майбутніх першокласників!
З 01 квітня 2014 року
в гімназії № 178 розпочинається
набір до першого класу
на конкурсній основі
на 2014-2015 н. р.

(мова навчання – російська)

Адреса гімназії:
Повітрофлотський проспект, 22

Довідки за телефонами: 244-02-32; 249-59-80

Планується набір чотирьох класів: 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г. Один клас буде працювати за програмою інтенсивної академічної підготовки та з поглибленим вивченням англійської мови, інші – за програмою «Росток» та з поглибленим вивченням англійської мови.

Вчителі, які будуть працювати у 2014-2015 н.р. у 1-х класах:
Баранова Т.В., Дорошенко Л.В., Ковальчук В.М., Облаухова О.В.

                          

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here