UK Bookmakers

Публічний звіт директора

68 big

Діяльність гімназії у 2013 - 2014 навчальному році здійснювалася на основі практичної реалізації основних положень Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Указів Президента України, Національної доктрини розвитку освіти, Концепцією профільного навчання, Державної програми “Вчитель” та „Обдаровані діти”, рішень у ряду України, органів управління всіх рівнів з питань освіти і виховання; правил і норм охорони і праці, техніки безпеки, Статуту гімназії.

Основною метою освітньої діяльності школи є створення умов для забезпечення фундаментальності знань учнів з поглибленого вивчення предметів в обраному профілі, розвитку пізнавальних і творчих здібностей, формування досвіду самостійної діяльності, самопізнання і самовизначення особистості.

Читати публічний звіт директора за цим посиланням

Іспит з математики

До уваги батьків!

1

16 квітня о 15.00 у гімназії № 178 відбудеться вступний іспит з математики до 5 класів (математичного та економічного профілів).

17 квітня о 15.00 відбудеться комплексний іспит з української мови (диктант) та англійської мови (тестові завдання та співбесіда)

до 5 класу лінгвістичного профілю.

Тиждень іноземних мов

b

З 10.02.2014 по 14.02.2014 у нашій Гімназії відбувалось барвисте та надзвичайно веселе дійство!
Тиждень іноземних мов!

Всі учні гімназії та вчителі насолоджувалися музикою, частуваннями, іграми, конкурсами на навіть символічним боді артом.

Ще і ще раз поглиблювалися у культуру іншомовних країн, готуючи презентації, дискусії та навіть гумористичні програми, щоб якнайліпше відчути настрій та світобачення Англії, Франції, Німеччини.

Оголошено набір до першого класу

До уваги батьків майбутніх першокласників!
З 01 квітня 2014 року
в гімназії № 178 розпочинається
набір до першого класу
на конкурсній основі
на 2014-2015 н. р.

(мова навчання – російська)

Адреса гімназії:
Повітрофлотський проспект, 22

Довідки за телефонами: 244-02-32; 249-59-80

Планується набір чотирьох класів: 1-А, 1-Б, 1-В, 1-Г. Один клас буде працювати за програмою інтенсивної академічної підготовки та з поглибленим вивченням англійської мови, інші – за програмою «Росток» та з поглибленим вивченням англійської мови.

Вчителі, які будуть працювати у 2014-2015 н.р. у 1-х класах:
Баранова Т.В., Дорошенко Л.В., Ковальчук В.М., Облаухова О.В.

                          

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here