UK Bookmakers

Прийом у перші класи

УВАГА! В зв'язку з призупиненням освітнього процесу, прийом заяв до 1-х класів на 2020-2021 навчальний рік розпочнеться після закінчення карантину. Не хворійте, бережіть себе та здоров'я своїх дітей!

«Всеукраїнська школа онлайн» стартує 6 квітня

6 квітня в Україні розпочнеться проект «Всеукраїнська школа онлайн», що розрахований для учнів з п’ятого по одинадцятий клас.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні щодо ситуації з протидією коронавірусу.

За словами Президента, у межах проекту 40 педагогів з Києва на час карантину стануть вчителями для всієї України:

До уваги учасників освітнього процесу!

З 16 березня 2020 року телеканалом ТРК «Київ» 2 години ефірного часу буде відведено для проведення телеуроків: 4 телеуроки по ЗО хвилин з різних предметів спрямовано першочергово для учнів випускних 9-х та 11-х класів. Слідкуйте за програмою.

У рамках роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка буде організовано та проведено наступні заходи:

Перенос прийому до перших класів

УВАГА! В зв'язку з призупиненням освітнього процесу, прийом у перші класи, який було заплановано почати 3 квітня 2020, переноситься до покращення епідеміологічної ситуації. Слідкуйте за інформацією на сайті і не хворійте!

Заява заступника голови КМДА

Завдання для самостійного опрацювання

Завдання з навчальних предметів по класах для самостійного опрацювання

Інформція буде постійно оновлюватись, перевірте пізніше, якщо не знайшли своїх завдань на даний момент (можливо буде потрібно очистити кеш браузера).

Завдання 5-7 класів

Завдання 8-11 класів

 

 

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
All CMS Templates - Click Here